piosenki zespolu ich troje

Serwis muzyczny - informacje o gwiazdach i Twoje ulubione piosenki - Piosenki Zespolu Ich Troje


 • WARSZAWAPLAN FILMU WIEZAJADLODAJNIA FILOZOFICZNA29/08/2004FOT. ADAM JAGIELAKSTANISLAW STASZEK SOYKA
  Wszyscy, ale dokładnie wszyscy, traktowali mnie jak bożka. Odbijała mi władza, jaką miałem nad ludźmi. To było absolutne świrowanie, poczucie, że jestem panem. Znał mnie generał i policjant, lekarz i babcia klozetowa. Nic nie można było zrobić anonimowo. To było koszmarne i zabójcze również dla muzyki - wspomina w wywiadzie dla DZIENNIKA Stanisław Sojka.
 • Jacek Łągwa nie ma szczęścia w miłości
  Dopiero co rozwiódł się z żoną Dorotą, a już zostawiła go następna kobieta - Karolina. Jacek Łągwa nie ma szczęścia w miłości. Filar zespołu Ich Troje zdradził "Faktowi", że jego zdaniem Karolina odeszła od niego, bo chyba źle znosiła presję mediów.
 • Kapif.pl
  Gdy Michał Wiśniewski zrozumiał, że to już koniec i jego kolejny związek się rozsypał, wpadł w panikę. Ze łzami w oczach błagał żonę, by została. Próby te spełzły na niczym. Anna Wiśniewska już była pewna słuszności swojej trudnej decyzji o rozstaniu.
 • Michał Wiśniewski z ukochaną
  Jak to możliwe? Przecież gwiazdor stoi u progu rozwodu, a nowa partnerka przy nadziei raczej nie jest...
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Prezes PiS Jarosław Kaczyński
  Partia Jarosława Kaczyńskiego chwyci się różnych sztuczek, byleby utrzeć nosa Platformie Obywatelskiej. Politycy PiS wpadli właśnie na zaskakujący pomysł.
 • Michał Wiśniewski
  Jak twierdzi tabloid, nowa ukochana Michała Wiśniewskiego (i być może jego czwarta żona!) jest szalenie zazdrosna. I to o kogo!
 •  Bronisław Komorowski
  Nie jest tajemnicą, że wokół Bronisława Komorowskiego skupione są grupy wywodzące się z dawnych PRL-owskich służb, głównie wojskowych. Możliwe, że słabość Tuska dała im siłę do działania - mówi w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" prezes PiS Jarosław Kaczyński.
 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner
  Znany polski piosenkarz przyznał się na swym profilu na Facebooku, że ma raka. Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, napisał, że dwa tygodnie temu przeszedł zabieg wycięcia guza.
 • Zespół "Weekend"
  Tu jest publiczność, tu są duże pieniądze. Kto żyw w branży, podstawia wiaderko, by coś zaczerpnąć dla siebie ze złotonośnego potoku disco polo.
 • "Takie tango" Budka Suflera
  Sezon urlopowy w pełni i wszystko wskazuje na to, że upłynie nam w rytm "Trójkątów i kwadratów" Dawida Podsiadło z jego bijącej rekordy popularności, debiutanckiej płyty. Warto więc przypomnieć, jak to dawniej bywało. Oto 18 letnich przebojów, przy których wakacyjna Polska bawiła się, jak długa i szeroka. Od morza do Tatr. Kolejność jest jak najbardziej przypadkowa.
 • Świetnie odpalony Dawid Podsiadło
  Od dawna wiem, że muzyka jest dla mnie bardzo prawdziwym miejscem, w którym czuję się najlepiej – mówi Dawid Podsiadło. Właśnie wydał swoją drugą solową płytę. Jeszcze lepszą od debiutu.