piosenki stachurskiego

Serwis muzyczny - informacje o gwiazdach i Twoje ulubione piosenki - Piosenki Stachurskiego


 • Julia Marcell
  Mimo kryzysu polska muzyka ma się bardzo dobrze. W radiu dominuje popowa papka, ale coraz częściej przebijają się przez nią nowi, oryginalni wykonawcy. Ambitna muzyka, alternatywa, piosenka autorska i jazz wreszcie mówią w Polsce własnym głosem. Czyżby nadeszła oczekiwana zmiana warty?
 • Jury "X Factor"
  Elżbieta Zapendowska w niejednym jury już zasiadała. O ocenianiu innych wie wszystko, dlatego postanowiła wypowiedzieć się na temat Mai Sablewskiej.
 • Maryla Rodowicz
  Opole 2011 za nami. Nagrody przyznane, a kabaretowa gorączka spadła. Oto, jak wyglądało 48 święto polskiej piosenki za kulisami wyremontowanego amfiteatru...
 • Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze
  Szykuje się nie lada gratka dla miłośników dobrej muzyki i niepowtarzalnych koncertowych klimatów! Już w sobotę odbędzie się Festiwal Piosenki Rosyjskiej - Zielona Góra 2011. Organizatorzy postarali się, by w zielonogórskim amfiteatrze nie było nudno. Na scenie pojawi się mnóstwo znakomitych wokalistów z Polski i Rosji.
 • Madonna nie wie, dla kogo ma dzisiaj nagrywać płyty
  Recenzenci mają z płytą "MDNA" problem. Czy Madonnę – ikonę popu oceniać tak jak inne wokalistki? Czy jej piosenki wciąż powinny wytaczać nowe ścieżki?